Nowy rozdział życia…

Witam na blogu

Rozpoczynam nowy rozdział mojego życia, w którym zamierzam (nie tylko na szpilkach;) ) pokazywać jak moje otoczenie zmienia się wraz ze mną – tworząc moją rzeczywistość.

Obecnie – wspólnie z moją Drugą Połówką – jesteśmy w trakcie przygotowań do urządzania mieszkania. To nasz wspólny duży projekt, o którym z pewnością będę pisała na blogu. Projekt ten natchnął mnie by w końcu otworzyć się na pokazywanie mojej radosnej twórczości i siebie – lepiej późno niż wcale!

Planuję, by w tym miejscu znalazły się pomysły na aranżacje, inspiracje, przepisy na diy, drobne porady, a także treści związane z codziennością.

Z góry przepraszam za niedociągnięcia, błędy czy słabe zdjęcia. Nie mam doświadczenia w pisaniu oraz obsłudze stron, dlatego mam nadzieję, że wybaczycie mi drobne mankamenty.

Trzymajcie za mnie kciuki, bo jak na razie, to mam ochotę wyrzucić laptopa przez okno 😉 – strasznie opornie idzie mi jakakolwiek zmiana na blogu, ale myślę, że z czasem wszystkiego się nauczę, a moja obecność na blogu zaowocuje!

 

Więcej dowiecie się już wkrótce…
Zapraszam!

kachna podpis 48

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *