CHOINKA DIY Z MATERIAŁOWYCH KULEK – FILM

Choinka DIY z materiałowych kulek to dekoracja, którą możecie wykonać samodzielnie nawet jeśli nie macie umiejętności krawieckich! Składa się z mięciutkich kulek wypełnionych wypełnieniem do poduszki i możne służyć jako zabawka dla dziecka. Będzie piękną ozdoba Bożonarodzeniową zarówno do pokoju Waszego malucha jak i innych pomieszczeń. 

Choinka DIY z materialowych kulek

Choinka DIY z materialowych kulek

Do wykonania choinki potrzebujemy:

  • Rozciągliwy materiał (może być z odzysku). Można również wykorzystać skrawki materiałów w dowolnych kolorach, mogą także różnić się fakturami. Najważniejsze by materiał był rozciągliwy, aby łatwiej nam się napełniało sakiewki z obszytej tkaniny. Ilość materiału zależy od wielkości stożka. Na mój stożek o wysokości 30 cm potrzebowałam około 60-70/150 cm tkaniny.
  • Stożek styropianowy;
  • Wypełnienie do poduszek, wypełnienie starej maskotki lub coś podobnego. (Wkład do poduszki można kupić za 5 zł w sklepie Pepko).
  • Mocne nici i igła;
  • Szpileczki;
  • Łańcuch lub inne dekoracje;
  • Nożyczki.

Choinka DIY z materialowych kulek

W załączonym filmiku zobaczycie krok po kroku jak wykonać taką piękna choinkę z materiałowych kulek. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Dajcie znać w komentarzach czy wykonane przeze mnie filmy są przystępne, a wykonywane czynności łatwe do odtworzenia. 


Wskocz na mój Fanpage Babskie Wnętrze

by otrzymywać na bieżąco informacje o nowych treściach na Blogu i na kanale YouTube

Zapraszam również na mój profil na Instagramie.

Będzie mi bardzo miło jeśli zostaniesz moim stałym gościem!


choinka diy z materiałowych kulek

2 thoughts on “CHOINKA DIY Z MATERIAŁOWYCH KULEK – FILM

  1. Choineczka przecudnej urody. Z pewnością wykonanie zajęło sporo czasu więc tym bardziej należą się słowa uznania. Warto nieraz poświęcić czas aby móc później cieszyć się swoją praca i mieć satysfakcję w dobrej roboty. Gratulacje!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *