Babskie wnętrze – poszerzenie tematyki bloga

Przyszła kolej na zmiany… Babskie wnętrze to odpowiedź na zmieniające się potrzeby. Wrócę jednak do początku….

Zaczęło się od bloga Szpilki Remontują, który powstał podczas remontu naszego mieszkania. Blog ten jest wyspą wspomnień, spisem realizacji naszych marzeń i opisem trudności jakie spotykały nas podczas ich realizacji. Jest wspomnieniem o wypracowanych kompromisach, czasem o stawianiu na swoim… o dokonywanych wyborach – nie zawsze tych najlepszych…

Babskie wnetrze poszerzenie tematyki bloga

To miejsce w którym nauczyłam się wielu umiejętności, nie tylko tych na budowie, ale także na stronie jaką jest mój blog. To miejsce wielu złości i pamięci o chęci wyrzucenia komputera za okno! Pomimo tego jest to miejsce spełnienia i motywacji do tworzenia i nauki… Oj przeżył ten blog wiele ze mną… Wiele miłych i mniej miłych chwil, ale – co najważniejsze był i jest miejscem, które bardzo lubię, które pozwoliło mi spojrzeć na nasze przedsięwzięcie z innej strony i w pewien sposób rozwinąć moje zainteresowania, poniekąd spełnić marzenia o byciu dziennikarzem i choć może to zbyt dużo powiedziane to jednak jestem zadowolona z rozwijania mojego pióra.

Ale wrócę jeszcze do Remontu co to te Szpilki go wykonywały…

Obecnie wszystkie prace remontowe są zakończone. Przedpokój jedynie ciągle się ociąga i czegoś mu brakuje, ale remont się skończył (choć myślę, że większość z Was przyzna, że remont w domu nigdy się nie kończy 😉 nie trwa jednak na okrągło), a nazwa bloga obligowała do pisania na tematy związane z remontami, oczywiście były też inne, które to dawały mi do zrozumienia, że nazwa mnie znacznie ogranicza. Wiele tych, które wpadły mi do głowy wylądowało na liście do zrealizowania i wiszą tam do tej pory.

Na blogu pokazałam Wam już podsumowanie remontu i urządzenia każdego pomieszczenia. Jeśli jeszcze ich nie widzieliście to zapraszam do salonu,kuchni, łazienki sypialni. Przedpokój pojawi się jak tylko wymyślę, jak powiesić strasznie ciężkie lustro. W planach mam też zmianę koloru ściany, także mały remoncik przede mną 😉

Co Was czeka w Babskim Wnętrzu?

  • Pozostaje dział Szpilki Remontują, bo jak wiecie remonty się nie kończą.  Z pewnością zabiorę Was również do mieszkania moich znajomych, którzy już nie długo odbierają klucze.
  • Nadal będzie to tematyka związana z wnętrzami. Będzie DIY, które uwielbiam, dekoracje, inspiracje, porady i inne tematy związane z wnętrzem.
  • Pojawiać się będą tematy związane z wnętrzem kobiety, z przeżyciami, postrzeganiem świata i życia przez kobiety, rozmyślanie i codzienność, trochę lifestylu.
  • Muszę zaznaczyć, że teksty będą kierowane nie tylko do kobiet, lecz również do facetów chcących lepiej zrozumieć kobiety.

Jak rozwinie się blog i w którą stronę dokładnie pójdzie, to z pewnością się jeszcze okaże. Mam jednak nadzieję, że nie jesteście źli z powodu poszerzenia tematyki i rozumienie, że pozostając przy starej nazwie (którą bardzo lubię) wprowadzałabym Was moich czytelników w błąd. Zostańcie ze mną, bo to Wy jesteście ogromna częścią tego bloga.

babskie wnetrze poszerzenie tematyki bloga

Bardzo cieszy mnie fakt, że tak licznie tu zaglądacie i jesteście aktywni. Jeśli jeszcze nie znacie mojego profilu na Fecebooku Babskie Wnętrze to serdecznie zapraszam. Możecie mnie znaleźć również na Instagramie, a już nie długo również na Youtube.

Z serdecznymi pozdrowieniami – Kasia 😀

 

2 thoughts on “Babskie wnętrze – poszerzenie tematyki bloga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *